Raktári munka Hollandiában (CEVA, Syncreon, GXO) angol nyelvtudással. Órabér 11,35-12,50€, vasárnap 25,00€.

 Hollandiába, különböző raktárakba /elektronika, ruházat…/ keresünk ügyes dolgozókat angol nyelvtudással.
Helyszín: Tilburg, Waalwijk, Heerlen, Maasvlakte, Eindhoven…

Munkakör:

– csomagolás
– minőségellenőrzés
– az áru kirakása, gyártósori munka
– leltárellenőrzés
– címkézés
– munka EPT-vel (elektromos raklapemelő)

Több műszakos munkarend /2 vagy 3/, a műszakokat nem lehet kiválasztani.

CÉG

Stabil, 2000 óta működő Holland személyzeti társaság, amely főként a termelésre és logisztikára öszpontosít.

NYELVTUDÁS

angol nyelvtudás B1-es szinten

KÖVETELMÉNYEK

– angol nyelvtudás B1 szint
– rugalmasság, megbízhatóság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

BÉR

A bér a konkrét raktártól függ

  • Syncreon Tilburg/Waalwijk:   11,09€ bruttó/óra + 0,92€/óra (szabadság pénz) = 12,01€ bruttó/óra
  • Syncreon Venray:   ( 11,54€ bruttó/óra + 0,96€/óra (szabadság pénz = 12,50€ bruttó/óra
  • GXO:             11,04€ bruttó/óra + 0,92€/óra (szabadság pénz) = 11,96€ bruttó/óra
  • Syngenta:  10,48€ bruttó/óra + 0,87€/óra (szabadság pénz) = 11,35€ bruttó/óra
  • Ceva Eindhoven/Heerlen/Born:   12,19€ bruttó/óra = ( 11,25€ bruttó/óra + 0,94€/óra szabadság pénz)
  • Ceva Roosendal:   11,88€ bruttó/óra = ( 10,97€ bruttó/óra + 0,91€/óra szabadság pénz)
  • + pótlékok /túlora, hétvége, ünnepek/ 30% – 100%
  • heti fizetés

SZÁLLÁS

A munkaadó által biztosítva, a munkavállaló fizeti, maximum 115 Euró bruttó/hét. A fizetésből vonják le, nem kell előre fizetni.

Különböző szállás típusok (szállodák, családi házak), 2 ágyas szobák. Közös konyha, nappali, fürdőszoba.

A munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal, kb. 10-30 km-re találhatóak a szállások a munkahelytől. Amennyiben a munka közelebb van a szálláshoz, kerékpárral van megoldva a munkába járás.

ÉTKEZÉS

Egyéni.

BIZTOSÍTÁS

Az egészégügyi biztosítást a munkaválalló fizeti az érvényben lévő holland jogszabályok alapján, ennek az összege 30,27 Euró/hét.

ELŐNYÖK

– holland bejelentés
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– hosszútávú holland munkaszerződés
– szállás biztosítva a munkáltató által

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese  99 € 49€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: bruttó órabér 11,35-12,50€+ túlórák+pótlékok /hétvégi, éjszakai műszakok, ünnepek/
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból