Kész hústermékek csomagolása Hollandiában. Órabér 24,22€-ig. Szállás és munkába járás biztosítva. Alap angol vagy német nyelvtudással.

Új munkatársakat-termelési operátorokat, csomagolókat keresünk az egyik stabil holland partnerünk számára. A Vion cég kész hústerméket gyártó élelmiszerüzem.

Hosszútávú munkáról van szó, holland munkaszerződéssel.

Nőket, férfiakat, párokat is eltudunk helyezni.

Többműszakos munkarend, a munkaadóval való megegyezés után szombaton is lehet dolgozni.

Helyszín: Groenlo, Hollandia

Munkakör:

– termékminőség ellenőrzése
– kész hústermékek csomagolása pld. hamburger
– a gyártósor ellenőrzése és előkészítése
– a gyártógépek ellenőrzése
– a tisztaság fenntartása

Bér

Alap bruttó órabér: 12,11 €

Műszakpótlék:
04:00 – 06:00: + 17 %
18:30 – 21:00: + 17 %
21:00 – 04:00: + 35 %
Pótlék hétvégén, ünnepnapokon: 37,5 % – 100 %

Nyelvtudás

angol. német vagy holland nyelvtudás min. A2-es szinten

Követelmények

– megbízhatóság
– rugalmasság
– angol, német vagy holland nyelvtudás A2-es szint
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

CÉG

A Vion kész hústermékeket gyárt szupermarketek számára. Minden héten egymillió csomagolt termék kerül Groenlóból a szupermarketekbe. A Groenlóban gyártott kész hústermékek úgynevezett vágott termékek, mint például a hamburgerek, filék és medalionok, valamint a Quick-Cook termékek (más néven VeKa), például a töltött hústekercsek és darált hússzeletek. A VeKa termékek gyorsan megfőnek, és olyan összetevők nélkül is elkészíthetők, mint a fűszerek és a só. A legtöbb esetben ezek darált húskészítmények.

Szállás

  • szállás a munkaadó által van biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • 2 ágyas szobák apartmanokban, családi házakban
  • 115€/hét – a fizetésből kerül levonásra
  • munkába járás – autóval vagy kerékpárral

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

A holland jogszabályok alapján  28,40€/hét.

Előnyök

– hosszútávú munka
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99 €. 49€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: bruttó órabér 12,11-24,22€+8,33% holiday money
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból