Raktári munka, Németország! Nettó bér 1400-1600 Euró/hó. Alap angol vagy német nyelvtudással.

Raktári munkásokat, targoncavezetőket keresünk Németországba. Kumulatív pozíciók. A munkaadó jelenleg 55 éves korig tudja elhelyezni a jelentkezőket.

Helyszín:  Neumarkt in der Oberpfalz

Munkakör:

– termékek , anyagok befogadása a raktárba
– termékek, anyagok elhelyezése a kijelölt polcokra
– termékek, anyagok címkézése
– termékek, anyagok elkészítése az exportra – megrendelés alapján
– raktári nyilvántartás vezetése
– targonca vezetése (targonca vezetői engedély esetén)
– munka gyártósoron

Munkaidő:

  • Jelenleg három műszakban kell dolgozni: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

Munkába lépés:

  • minden héten

Cég

Ügyfelünk egy német társaság, amely a betanított és szakképzett munkavállalók foglalkoztatására összpontosít.

Nyelvtudás

Német vagy angol nyelvtudás A2-es szinten.

Követelmények

– német vagy angol nyelvtudás alap szinten
– szorgalom, felelősség
– előző raktári tapasztalat előnyt jelent
– saját autó előnyt jelent

Bér

13€ bruttó/óra + hozzájárulás a szálláshoz 16,32€ nettó/ledolgozott nap

Nettó kb. 1400-1600€/hó – a járulékok, biztosítás levonása után

A fizetés havonta van, előleg lehetőségével.

  • a munkaadó által biztosított szállás, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • szép szállás – kétágyas szobák
  • a szállás díja 400 Euró/hó – a bérből kerül levonásra

Biztosítás

Német jogszabályok alapján.

Előnyök

  • szép szállás – Gasthouse (Guest house) típusú
  • munkába járási bónusz 16,32€ nettó/nap
  • lehetőség előleget kérni
  • német munkaszerződés
  • hosszú távú munka

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Németországba. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszallítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja kb. 90-120 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: nettó kb. 1400-1600 Euró/hó, a biztosítás, járulékok levonása után
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás