Virágokkal való munka üvegházakban (orchidea, gerbera…), Hollandia. Órabér 13,27€ + egyéb juttatások. Szükséges az angol nyelvtudás.

Hollandiai munkavégzésre motivált dolgozókat keresünk üvegházi munkákra. Különböző virágokkal kell dolgozni (orchideák, gerberák…).

A cég, ahol dolgozni fog, egy vezető virággyártó Hollandiában, nagy hagyományokkal és a minőség iránti szenvedéllyel. Ha stabil állást keres és pozitívan áll a virágokhoz, akkor jó helyen jár! Ne habozzon, küldje el nekünk önéletrajzát. Személyesen kerestük fel leendő munkaadóját, és az alábbi linken megtekinthet egy videót a virágos üvegházakról:

Az üvegházban végzett munka izgalmas kombinációja a virágápolásnak és magának az üvegháztartásnak. Az Ön feladata a növények gondozása, növekedésük figyelése és annak biztosítása, hogy minden vásárló csak a legjobbat kapja. Lehetősége lesz dinamikus környezetben dolgozni, ahol nap mint nap találkozhat természetünk szépségével.

  • Virágok termesztése és gondozása
  • Ültetés szervezése: a terület tervezése, előkészítése, magvetés vagy palántaültetés a növekedési ütemterv szerint. A növények fejlődésének irányítása a fiatal palántáktól a kifejlett virágokig.
  • Eladó virágok előkészítése: vágással, válogatással, csomagolással együtt.
  • Virággyűjtés, csomagolás: virágok napi gyűjtése, igény szerint, értékesítésük előkészítése. Virágok csomagolása csokorba vagy egyéb dobozokba az ügyfél igényei szerint.
  • Üvegház karbantartása és tisztítása: az üvegház tisztán és rendben tartása, beleértve az üvegfelületek tisztítását is.

Helyszín

  • Hollandia-Westland és környéke /Hága közelében/

Bér

  • alap bruttó órabér 21 éves kortól 13,27 €
  • alap bruttó óraber 20 éves dolgozóknak: 10,62€    19 éves dolgozók:  7,96€
  • pótlékok a túlórákért – 135%
  • heti fizetés

Munkaórák

  • 1 műszakos munkarend (reggeli) hétfőtől péntekig. Általában 6:00/7:00-tól 14:00/15:00-ig.
  • hétvége szabad, vagy munkavégzés igény szerint szombat/vasárnap
  • 36- 45 óra/hét a szezon alatt
  • 3 szünet naponta

Előnyök

  • italok /kávé, tea, instant levesek/ ingyenesen
  • munkavállalói juttatások, beleértve a virág/zöldség termékek árengedményét
  • holland munkaszerzdődés, bejelentés
  • lehetőség egész évben dolgozni
  • barátságos munkakörnyezet
  • segítség minden regisztrációs kötelezettség elintézésében Hollandiában
  • a szállás bitosítása a munkaadó által, a munkavállaló béréből kerül levonásra

Követelmények

  • előző mezőgazdasági tapasztalat előnyt jelent
  • kell tudni kerékpározni
  • angol nyelvtudás B1-es szinten
  • hajlandóság virágokkal való munkát végezni
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • erkölcsi bizonyítvány

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra 118-148€/hét
  • Hollandiába érkezéskor 50 € visszatérítendő letét fizetendő a szállásért
  • családi házak, apartmanok, kempingek,  (2 ágyas szobák, közös a nappali, konyha, fürdőszoba), INGYENES internet

Munkábajárás

  • 10 km-ig kerékpárral.  A kerékpár ára 190€  ( részletfizetési lehetőség 40-50€ )

Étkezés

  • egyéni
  • a céges étkezde használatának lehetősége ingyenes meleg italokkal

Biztosítás

  • a holland jogszabályok alapján – 35,58€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig.

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége saját autóval kiutazni,  tudunk Önnek foglalni telekocsit, ennek a díja kb. 150€. A telekocsi elviszi a pontos címre Hollandiában.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 150 €  75€ a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Április
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka