Ételszállítás elektromos kerékpáron, Hollandiában (Eindhoven, Tilburg vagy Utrecht). Órabér 17,27€-ig.

Olyan munkát keresel, ahol elektromos biciklivel ételt szállítasz az ügyfeleknek? Akkor jó helyen jársz. Csatlakozz Hollandia legnagyobb élelmiszer-beszállítójának csapatához. A fő feladatod az élelmiszerek időben történő eljuttatása az ügyfelekhez.

Belépesek

  • minden héten

Munkaviszony

  • holland munkaszerződés

Munkakör

  • Az éttermekben elektromos kerékpárral felveszed az ételt, és az ügyfelek ajtajához szállítod. Az okostelefonon lévő Scoober alkalmazás információk felvételére és továbbítására szolgál, az alkalmazás használata nagyon egyszerű.

Helyszín

  • Eindhoven, Tilburg vagy Utrecht

Bér

  • 13,27 € bruttó/óra – 17,27€-ig bruttó/óra
  • + bónusz 2€/óra – 4€/óra  (a munkavégzés helyszínétől függ)
  • + online borravaló, havonta akár 100 Euró
  • havi fizetés

Munkaidő

  • heti 5 nap, szerdától-vasárnapig
  • 40 óra / hét
  • munkaóra:  11:30 – 20:30 ( 1 óra szünet)

Előnyök

  • stabil, hosszútávú munka
  • időben kifizetett fizetés+ bónuszok és borravaló
  • kényelmes szállások
  • személyes megközelítés, átlátható kommunikáció a koordinátorok részéről
  • munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

Feltételek

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 21 éves kortól tudjuk elhelyezni a jelentkezőket
  • BSN szám
  • a céges alkalmazás használatához töretlen kijelzővel rendelkező okostelefon szükséges
  • előző tapasztalat előnyt jelent
  • felelősség, rugalmasság
  • hajlandóság külső munkát végezni

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • kétágyas szoba : 138,85 €/hét
  • családi házakban, közös konyha, nappali, fürdőszoba

Munkábajárás

  • elektromos kerékpárral, a munkaadó biztosítja INGYENESEN. Amennyiben céges autóval, ebben az esetben 2,35 Euró/nap.

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  •  a holland jogszabályok alapján  35,52€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetőséged saját autóval kiutazni, tudunk foglalni telekocsit, ennek a díja kb. 150€. A telekocsi elvisz a pontos címre Hollandiában.

Az irodánk adminisztrációs és tanácsadási díja 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

    Megfelelő: Férfiak és nők
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: 13,27€ bruttó/óra + bónusz + borravaló