Virágokkal való munka Amszterdam közelében. Órabér 17,92€-ig/bruttó. Szükséges az A2/B1-es angol nyelvtudás.

Ügyes és motivált jelentkezőket keresünk virágokkal való munkára, Amszterdam közelébe.

Munkakör:
– virágok csomagolása
– üvegházi munka gerberákkal
– virág szedés

Kinti és benti munkák is vannak. Nőket, férfiakat, párokat, csoportokat is eltudunk helyezni.

Itt megtudja tekinteni az egyes munkákat:

Belépesek

  • minden héten

Helyszín:

  • Amszterdam környéke

Bér:

  • heti fizetés
  • bruttó órabér 13,27 €-tól
  • pótlékok a túlórákért 38 óra felett – 135%, 17,92€

A bérhez hozzá lehet számolni:

  • szabadság pénz 8,33%  – kb. 130€/hó
  • adóvisszatérítés – individuális összeg

Előnyök:

  • stabil munka
  • holland munkaszerzdődés, bejelentés
  • szabadság pénz 8,33%
  • a munkaadó segítsége a kintléte alatt
  • segítség a regisztrációs folyamatoknál
  • a szállás bitosítása a munkaadó által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • munkábajárás a munkaadó által biztosítva (rövidebb távok kerékpárral, hosszabb távok céges autóval)
  • vissza tudja igényelni az egészségügyi biztosítás egy részét

KÖVETELMÉNYEK

  • előző mezőgazdasági tapasztalat előnyt jelent
  • kell tudni kerékpározni
  • angol nyelvtudás A2/B1-es szinten
  • hajlandóság mezőgazdasági munkát végezni
  • rugalmasság- a munkaadó elvárása alapján kint ill. bent is kell dolgozni
  • erkölcsi bizonyítvány

  • a munkaadó által biztosítva – visszatérítendő kaució 50€, az irodába való megérkezés után kell megfizetni
  • 115-135 €/hét
  • családi házak, apartmanok (2 ágyas szobák, közös a nappali, konyha, fürdőszoba)

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  • a holland jogszabályok alapján – 33,45€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig.

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége saját autóval kiutazni,  tudunk Önnek foglalni telekocsit, ennek a díja kb. 140- 150€. A telekocsi elviszi a pontos címre Hollandiában.

Visszatéríndő kaució a szállásra, 50 Euró.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 150 €  75€ a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: bruttó órabér 13,27€-tól + pótlékok 135% + holiday money 8,33%