Munkalehetőség férfiaknak 40 éves korig, alap német vagy angol nyelvtudással. Zöldség, gyümölcs, gyógynövény raktár Németországban (Bruckberg). Szükséges a saját autó. Nettó bér 2000-2300€.

A Merkur Frucht társaság részére keresünk dolgozókat-férfiakat 40 éves korig, Bruckbergbe.
Elegendő a minimális német vagy angol nyelvtudás. Nehéz fizikai munkáról van szó, így a munkaadó csak a férfi dolgozókat tudja elhelyezni.  A raktárban 10-15°C van.
Csak éjszakai műszakban kell dolgozni, hétfő-szombat (18.00-03.00/05.00). Pótdíj az éjszakai munkavégzésre már 20.00 órától.

A széles választék rengeteg gyümölcs és zöldség fajtát tartalmaz, különféle egzotikus gyümölcsöket, gyógynövényeket, fűszereket, valamint szezonális szárított gyümölcsöket.

Helyszín: Bruckberg

Munkakör:

– zöldség-gyümölcs készletek átvétele a raktárban
– zöldség-gyümölcs kirakodása a beérkezett rendelések alapján, csomagolás, szállításra való előkészítés
– leltárnyilvántartás vezetése, szkennerrel való munkavégzés
– áru ellenőrzése

Cég

A Merkur Frucht egy 1993-ban alapított logisztikai vállalat. Ma logisztikai központként működik Európa egész területén.

Nyelvtudás

alap német vagy angol nyelvtudás

Követelmények

– a hosszútávú munkához való megfelelő motiváció és érdeklődés
– felelősség, jó fizikai erőnlét
– saját autóval való kiutazás és munkába járás

Bér

  • 14,00 €-az első két óra, utána már éjszakai műszakban dolgozik, itt a bér 17,50 €
  • Minden hat hónap után béremelés (egy évig).
  • Pótlékok : 25% éjszakai műszak  (20.00-tól.) + 50 % pótlék szombati munkavégzés esetén + 100% pótlék ünnepnapokon
  • Nettó bér 1800-2300 € a szállás, biztosítás, adó levonása után.  Általában napi 10 órát kell dolgozni, ebben az esetben a havi nettó bér 2000-2300 €, az adókategóriába való besorolás alaján.

A munkaadó által biztosított szállás, amely a bérből kerül levonásra.

A szállás díja 350€/hó.

Biztosítás

Német jogszabályok alapján.

Előnyök

– nagyon jó bérezés
– béremelés minden harmadik hónap után egy évig
– pótlék az éjszakai munkavégzésért 20.00 órától
– szállás biztosítva
– lehetőség előleget kérni
– a munkaadó és mi támogatásunk az egész kintléte alatt
– hosszútávú munka
– munkaruha biztosítva
– német munkaszerződés

Költségek

Kiutazás Németországba saját autóval.

Zsebpénz az első fizetésig.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

    További információk
    Megfelelő: Férfiak
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: nettó havi bér 2000-2300 Euró
    Nyelvtudás: Német nyelvtudás
    Jogosítvány: B kategória