Raktáros az Albert Heijn részére, Hollandia. Bér 13,39 – 26,78 €/óra.

Az Albert Heijn (az egyik legnépszerűbb szupermarket lánc) raktári dolgozókat keres Zaandam városába.

Raktárosként hangvezérelt rendszerrel fogsz dolgozni /voice pick system/, ezért szükséges az angol nyelvtudás B1-es szinten. Targoncavezetőként is lehet dolgozni.

A munka két részlegen folyik /hideg és meleg/, ahol friss és tartós élelmiszerek találhatóak.

A hűtőtér hőmérséklete 4-5 Fok, munkavédelmi cipő biztosítva van.

A munkavégzéshez szükséges a min. 168 cm. magasság.

Néhány csomag súlya kb. 25 kg (burgonya, hagyma, banán), ezért fizikailag fittnek kell lenni.

Helyszín: Zaandam

Munkakör:

  • a megrendelések felvétele
  • a megrendelések elkészítése
  • a megrendelések címkézése, és előkészítése a szállításra

Munkaidő:

  • háromműszakos munkarend
  • hétfő-péntek
  • lehetőség szombaton is dolgozni /a megrendelésektől függ/

Nyelvtudás

angol nyelvtudás B1-es szint

Követelmények

– angol nyelvtudás B1-es szint
– fizikailag fittnek kell lenni
– min. magasság 168 cm

Bér

A bér a munkavállaló korától függ:
– 23 év felett – 13,39 €/óra
– 22 évesen – 11,69 €/óra
– 21 évesen – 11,22 €/óra
– 20 évesen – 8,98 €/óra
– 18, 19 évesen – 7,83 €/óra

13,39 €/óra-26,78 €/óra között tud keresni, pótlékokkal együtt.

Szállás

  • szállás a munkaadó által van biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • 2 ágyas szobák apartmanokban, családi házakban
  • 106,50€/hét – a fizetésből kerül levonásra
  • munkába járás céges autóval

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

A holland jogszabályok alapján 25,85 Euró/hét.

Előnyök

– kiváló fizetési feltételek, heti fizetés
– hosszú távú munkaszerződés
– szép szállás
– munkábajárás a munkaadó által van biztosítva
– holland munkaszerződés
– 24 nap fizetett szabadság
– segítség a kiutazás megszervezésében

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese  99 € 49€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: bruttó 13,39 - 36,8 EUR/óra, pótlékok 300%-ig+8,33% holiday money
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból