Raktári munka (INGRAM Micro), Hollandia. Órabér 10,50 -15,75€. Szállás biztosítva.

Az Ingram Micro Inc. a technológiai piac vezető szereplője, a legnagyobb nagykereskedelmi technológiák forgalmazója és az ellátási lánc menedzsment szolgáltatásainak és a mobileszközöknek globális vezetője.

Helyszín: Waalwijk, Hollandia

Munkakör:

Logisztikai dolgozóként / raktárosként felelős leszel különféle munkafeladatokért:

– garanciát jelentesz vásárlóink ​​számára, hogy az árut amit megrendeltek, meg is kapják,
– lehetőséged lesz be és kirakodni, az árut megrendelni,
– fogyasztási cikkekkel fogsz dolgozni.

Munkaidő:

  • 2, 3 műszak

Kérem nézze meg a videót:

Cég

Nyelvtudás

angol nyelvtudás B1-es szinten

Követelmények

– angol nyelvtudás B1-es szint
– megbízhatóság
– hajlandóság 2 vagy 3 műszakban dolgozni
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bér

Az alap órabér 21 éves kortól 10,50 € bruttó.
Pótlékok a munkaidő között, túlórák és hétvégi munkavégzés alatt:
11,55 €/óra – 15,75 €/óra:
– 11,55 € bruttó/óra – műszak 19:00-00:00
– 13,12 € bruttó/óra – műszak  00:00-07:00
– 13,12 € bruttó/óra – túlóra
– 15,75 € bruttó/óra – hétvégi munkavégzés (szombat/vasárnap)

Szállás

A munkaadó által biztosítva, a munkavállaló fizeti, 98,50 Euró bruttó/hét. A fizetésből vonják le, nem kell előre fizetni. Az első két hétben 50% kedvezmény.

Családi házak, közös konyha, nappali, fürdőszoba.

A munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal. Amennyiben a munka közel van a szálláshoz, kerékpárral van megoldva a munkába járás.

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

Az egészségügyi biztosítás díja 26,90€/hét. A munkavállaló béréből kerül levonásra.

Előnyök

– pótlékok /éjszakai műszakok, hétvégi munkavégzés/
– munka nőknek, férfiaknak, pároknak
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béreből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120 – 140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: 10,50-15,75€ bruttó/óra + 8,33% holiday money (kb. 13. fizetés)
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból