Raktári munka Hollandiában a CEVA raktáraiban. Órabér 14,37 Eurótól. INGYENES munkábajárás.

A CEVA Logistics megbízásából logisztikai munkatársakat keresünk hollandiai munkavégzésre.
A CEVA Logistic logisztikai és szállítmányozási szolgáltatások széles skáláját kínálja 78 000 alkalmazottal, akik több mint 1000 létesítményt üzemeltetnek több mint 160 országban.

Helyszín: Born, Eindhoven, Herleen, Roosendaal, Venray

Munkakör:

– csomagolás
– minőségellenőrzés
– az áru kirakása, gyártósori munka
– leltárellenőrzés
– címkézés
– munka EPT-vel (elektromos raklapemelő)

Több műszakos munkarend /2 vagy 3/, a műszakokat nem lehet kiválasztani.

NYELVTUDÁS

angol nyelvtudás B1/B2-es szinten

KÖVETELMÉNYEK

– angol nyelvtudás B1/B2 szint
– rugalmasság, megbízhatóság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

BÉR

  • Ceva Eindhoven/Heerlen/Born/Roosendaal/Venray:  14,37€ bruttó/óra = ( 13,27€ bruttó/óra + 1,10€/óra szabadság pénz)
  • pótlékok túlora 10-25% /hétfő-péntek/ = 14,60€/óra-16,59€/óra
  • pótlékok /hétvége, ünnepek/ 50%- 100% = 19,90€/óra
  • heti fizetés

SZÁLLÁS

A munkaadó által biztosítva, a munkavállaló fizeti, maximum 125 Euró bruttó/hét. A fizetésből vonják le, nem kell előre fizetni.

Különböző szállás típusok (szállodák, családi házak), 2 ágyas szobák. Közös konyha, nappali, fürdőszoba.

A munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal INGYENESEN.  Amennyiben a munka közelebb van a szálláshoz, kerékpárral van megoldva a munkába járás.

ÉTKEZÉS

Egyéni.

BIZTOSÍTÁS

Az egészégügyi biztosítást a munkaválalló fizeti az érvényben lévő holland jogszabályok alapján, ennek az összege 38,57 Euró/hét.

ELŐNYÖK

– holland bejelentés
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– hosszútávú holland munkaszerződés
– szállás biztosítva a munkáltató által

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja kb. 150 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

    További információk
    Megfelelő: Férfiak
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: bruttó órabér 14,37€-tól+ túlórák+pótlékok /hétvégi, éjszakai műszakok, ünnepek/