Raktári munka a DHL részére. Bér 10,88 -14,14 €, pótlékok 30-100%. Azonnali belépés!

Szeretne dolgozni a DHL-nél a világ vezető postai és logisztikai csoportjánál?

Hosszú távú, teljes munkaidős munkát kínálunk Önnek holland munkaszerződéssel.

  • kiváló fizetés, pótlékok (30-100%)
  • raktári alkalmazottként a DHL-nél dolgozni stabilitást, teljes támogatást jelent szállással

Helyszín: Kampen, Hollandia

Munkakör:

-postai küldemények elhelyezése és áthelyezése az előkészített ládákba a szállításhoz

-targoncás munka /FLT vagy reach truck/, amennyiben nincs targoncás engedélye raktárosként fog dolgozni

Munkaidő:

  • műszakok – hétfő/péntek, (5.45- 14.45 , 15.15- 0.15)
  • heti 40-48 óra
  • lehetséges túlórák

Cég

A DHL a világ egyik legnagyobb és leginnovatívabb munkaadója a logisztika területén. A DHL egy globális vállalat, amely értékeli a szokszínűséget, ambíciókat, együttműködést és a pozitív hozzáállást.

Nyelvtudás

-angol vagy német nyelvtudás B1-es szinten

Követelmények

– angol nyelvtudás B1 szint
– megbízhatóság, rugalmasság
– saját bankszámla
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bér

  • 10,88 – 14,14 EUR/óra + 8,33 % holiday money
  • pótlék 18 óra után (30%)
  • túlórák (30%)
  • túlórák szombaton (30%)
  •  túlórák vasárnap (100%)

Szállás

  • munka szállással, amely a munkaadó által van biztosítva és a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • 2 ágyas szobák
  • 109€/hét/fő
  • munkábajárás céges autóval vagy kerékpárral

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

Az érvényben lévő holland joszabályok alapján 28,40€.

Előnyök

  • a munkaadó által biztosított szállás, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • alacsony kiutazási költségek
  • holland munkaszerződés
  • a munkaadó eśegítsége a regisztrációs folyamatoknál
  • visszaigényelheti az egeszségbiztosítás költségeinek nagy részét (évente kb. 1100 euró)

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállitókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Amennyiben szeretné, hogy segítsünk Önnek és megkönnyítsük kiutazását A-Z-ig, vegye igénybe több éves tapasztalatainkat és szolgáltatásainkat. A tanácsadó részlegünk további szolgáltatásokat nyújt 99€ értékben.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: 10,88 – 14,14 EUR/óra + 8,33 % holiday money, pótlék 30-100%
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból