Provero Pharma (táplálék-kiegészítők csomagolása), Hollandia. Nagyszerű lehetőség női termelési dolgozóknak! Egyágyas szobák.

Szeretnél barátságos csapatban dolgozni? Stabil és hosszú távú munkát keresel külföldön? A hollandiai Provero Pharma, amely gyógyszeripari termékek gyártására és forgalmazására szakosodott és 15 év tapasztalattal rendelkezik, megbízható és motivált termelő munkatársakat keres.

Ha tudsz figyelni a részletekre, szereted a csapatmunkát és szeretnél részt venni minőségi táplálék-kiegészítők gyártásában, akkor ez a pozíció neked szól!

Küldd el angol nyelvű önéletrajzodat. Különböző előnyöket kínál a munkaadó: béremelés 6 hónap után, ingyenes reptéri transzfer….

A munka jellegéből adódóan a munkáltató jelenleg csak NŐKET tud elhelyezni!

Belépesek

  • minden héten

Munkaviszony

  • holland munkaszerződés

Munkakör

Gyártási alkalmazottként számos feladatért leszel felelős, a gyógyszerek töltésétől a megfelelő csomagolásig. A munka különböző gyártósorokon történik, így a terheléstől függően rugalmasan kell majd dolgozni különböző pozíciókban. Feladataid közé tartozik a táplálék-kiegészítők, a gyógynövények és a homeopátia csomagolása, valamint a gépek üzemeltetése, beállítása és tisztítása, minőségellenőrzés, ütemterv szerinti, megfelelő sorrendben és időben történő munkavégzés.

Helyszín

  • Schijndel – Hollandia

Bér

  • 21 év felett 13,68 € bruttó/óra
  • béremelés 6 hónap után = 13,77€ bruttó/óra,  1 év után = 14,27 € bruttó/óra
  • heti fizetés

Munkaidő

  • csak reggeli műszak /heti 5 nap, hétfőtől szombatig/
  • 40 óra / hét
  • lehetőség túlórákat dolgozni

Előnyök

  • stabil, hosszú távú munka
  • munkábajárás INGYENESEN
  • INGYENES transzfer az eindhoveni repülőtérről a munkáltató irodájába
  • munkaruhát és cipőt a munkáltató INGYENESEN biztosít
  • szállás a munkaadó által biztosítva, lehetőség egyágyas szobákra
  • a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Feltételek

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • előző raktári vagy gyári tapasztalat előny
  • felelősség, rugalmasság
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Szállás

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • egyágyas szoba :  125 €/hét
  • kétágyas szoba :  115 €/hét
  • családi házakban, közös konyha, nappali, fürdőszoba
  • szállás a következő helyszíneken : Veghel, kb. 10 km körzetben a munkahelytől vagy Heeswijk Dinther, kb. 7 km a munkahelytől

Munkábajárás

  • kerékpárral, a munkaadó biztosítja ingyenesen

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  •  a holland jogszabályok alapján  35,52€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége saját autóval kiutazni, tudunk Önnek foglalni telekocsit, ennek a díja kb. 150€. A telekocsi elviszi a pontos címre Hollandiában.

Az irodánk adminisztrációs és tanácsadási díja 75€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Nők
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: 13,68€ bruttó/óra + pótlekok
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból