Növényi termékek és tofu gyártása és csomagolása, Hollandia. DIÁKOK SZÁMÁRA IS! Órabér 10,76 € -12,24 €+ pótlékok 200%-ig.

Szereted a jó ételeket, és sok energiát kapsz a napi munkádból olyan növényi alapú étrend mellett, amely nem csak egészséges, fenntartható és környezetbarát, de nagyon finom is? Akkor a SoFine Foods Landgraaf-ban az ideális hely a munka megkezdéséhez. Dolgozhatsz csomagolóként, termelési asszisztensként és operátorként.

A SoFine Foods-t 1963-ban alapították, és eredetileg a tofu előállítására összpontosított, különösen az indonéziai emberek számára, akik Hollandiában telepedtek le. Ma a SoFine Foods mindenki számára vonzó és széles választékot kínál zöldség- és tofu termékekből.

Férfiakat, nőket, párokat, és a már Hollandiában tartózkodókat is eltudjuk helyezni!

DIÁKOKAT IS ELTUDUNK HELYEZNI MIN. 2 HÓNAPRA!

A szórakoztató SoFine Food hirdetést a következő videóban is megnézheti:

Belépesek

  • minden héten

Munkaviszony

  • holland munkaszerződés

Munkakör

Naponta körülbelül 150 kollégával dolgozik együtt a növényi termékek és a tofu gyártásán, csomagolásán, valamint a kiszállításuk előkészítésén.

A termelési részlegben a tofut szójababból készítik, mint alapterméket. Ezenkívül fűszernövényeket vagy zöldségeket adnak hozzá például brokkolis hamburgerek vagy más vega termékek készítéséhez.

A csomagolási részlegben a szupermarketek számára készült termékkel ellátott műanyag edényeket karton csomagolással látják el. Az edényeket szalagra helyezzük, a gép körbetekeri, majd dobozba kell csomagolni az edényeket.

Helyszín

  • Landgraaf, Hollandia

Bér

  • alap bruttó órabér 10,76 €  = ( 10,56 € bruttó/óra + 2% ADV allowance / ADV pótlék)
  • 3 hét ledolgozása után 11,22 € bruttó/óra ( 11 € bruttó/óra + 2% ADV allowance / ADV pótlék)
  • 3 hónap ledolgozása után 11,73 € bruttó/óra ( 11,50 € bruttó/óra + 2% ADV allowance / ADV pótlék)
  • 6 hónap ledolgozása után 12,24 € bruttó/óra ( 12,00 € bruttó/óra + 2% ADV allowance / ADV pótlék)
  • műszak pótlék 125%
  • pótlék-éjszakai műszak 135%
  • pótlék-hétvégi munkavégzés 150% – 200%
  • heti fizetés

Munkaidő

  • 3 múszakos munkarend /heti 5 nap, hétfőtől péntekig/
  • 40 óra / hét

Előnyök

  • stabil, hosszú távú munka
  • munkábajárás INGYENESEN
  • sofőrök napi bónusz 3€
  • munka nőknek, férfiaknak, pároknak
  • alacsony belépési költségek
  • szállás a munkaadó által biztosítva
  • a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Feltételek

  • angol nyelvtudás – B1
  • előző raktári tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • felelősség, rugalmasság
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Szállás

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra, bérleti díj max. 108 € nettó/hét
  • családi házakban, közös konyha, nappali, fürdőszoba
  • a szállás Parkstadban található

Munkábajárás

  • 10 km-ig – kerékpár
  • több mint 10 km – céges autó. Céges autóval INGYENES szállítás a munkahelyre / haza. Sofőrök napi bónusza 3 Euró.

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  •  a holland jogszabályok alapján  29,00€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Az irodánk díja 39€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú és rövid távú munka
    Bér: 10,76€ bruttó/óra - 12,24€ bruttó/óra+ pótlékok 200%-ig
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból