Munkaajánlat szobalányoknak az Amrath szállodában, Amszterdam közelében. Órabér 11,83€ + pótlékok.

Ügyfelünk számára keresünk szobalányokat az Amszterdam melletti Amrath Hotelbe. Motivált embereket keresünk, akik fizikailag jó állapotban vannak, és szeretnének szállodában dolgozni Badhoevedorpban (15 perc autóútra a Schiphol repülőtértől) és Hollandia kozmopolita fővárosának közvetlen közelében. A 2017 októberében megnyílt Hotel Amrath kényelmes szállást kínál 98 stúdióban és apartmanban. A vendégek szeretik a szálloda elhelyezkedését városnézés céljából. A híres Vondelparkon keresztül könnyedén ellátogathat Amszterdam nyüzsgő szívébe.

Munkakör:

– a szobák rendszeres takarítása, beleértve a fürdőszobát is
– az egyeztetett takarítási feladatok elvégzése /porszívózás, portörlés, ágyneműcsere…./
– a tisztaság biztosítása a szobákban és egyéb helyiségekben
– a higiéniai előírások betartása
– ágyneműk, törölközők átvétele és kiadása
– műszaki berendezések ellenőrzése, a hibák/hiányosságok jelzése és azok esetleges jelentése a felettesnek

Munkaidő:

  • a munkahét hétfőtől vasárnapig tart, és két hétvégét egy hónapban dolgozni kell
  • 38 óra/hét
  • a munkanap reggel 8:00-9:00 között kezdődik

NYELVTUDÁS

angol nyelvtudás B1-es szinten

KÖVETELMÉNYEK

– angol nyelvtudás B1 szint
– rugalmasság, megbízhatóság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

BÉR

A bér a munkavállaló korától függ:

  • 21 év felett: 11,83€ bruttó/óra + holiday money 8,33%
  • 21 év alatt: 11,30€ bruttó/óra + holiday money 8,33%
  • heti fizetés

SZÁLLÁS

A munkaadó által biztosítva, a munkavállaló fizeti, maximum 115 Euró bruttó/hét. A fizetésből vonják le, nem kell előre fizetni.

Különböző szállás típusok (szállodák, családi házak), 2 ágyas szobák. Közös konyha, nappali, fürdőszoba.

A munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal.

ÉTKEZÉS

Egyéni.

BIZTOSÍTÁS

Az egészégügyi biztosítást a munkaválalló fizeti az érvényben lévő holland jogszabályok alapján, ennek az összege 30,27 Euró/hét.

ELŐNYÖK

– holland bejelentés
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– hosszútávú holland munkaszerződés
– szállás biztosítva a munkáltató által

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: bruttó órabér 11,35-12,50€+ túlórák+pótlékok /hétvégi, éjszakai műszakok, ünnepek/
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból