Munkaajánlat henteseknek Finnországban! Bér: 4000 Euró bruttó/hó.

Ügyfelünk számára, amely egy húsiparban tevékenykedő finn családi vállalkozás, új munkatársakat keresünk, henteseket.

Helyszín: Helsinki, Turku

Munkakör:
-sertés, marha, juh vágása, csontozása, feldolgozása
– vad (rénszarvas) szezonális csontozása

Cég

Finn családi vállalkozás, amely 12 éve tevékenykedik a húsiparban.

Nyelvtudás

alap angol nyelvtudás

Követelmények

o főleg kitanult henteseket keresünk
o ha van tapasztalata, de nincs kitanulva így is munkát tudunk biztosítani
o hajlandóság hideg környezetben dolgozni
o fizikai erőnlét, ügyesség, megbízhatóság
o előnyt jelent ha már dolgozott külföldön

Bér

4000 Euró bruttó/hó

Szállás

A munkaadó által biztosított szállás, egy részét (250-400 Euró/hó) a munkavállaló fizeti.

Étkezés

Önköltséges.

Biztosítás

Az érvényben levő finn jogszabályok alapján.

Előnyök

o Magas bér (4000 € bruttó/hó – tapasztalatoktól és a teljesítménytől függően)
o Szállás (hozzájárulás a szálláshoz)
o Segítség a regisztrációs folyamatoknál Finnországban
o Munkába járás biztosítva
o Autó magáncélokra is
o Hozzájárulás a szabadsághoz
o Orvosi ellátás
o Munkaeszközök
o 3 hónapos turnusok, utána kb. 14 nap szabadság
o Képzések
o Frissítő a munkahelyen
o Céges rendezvények
o Hoszzú távú munka

Költségek

Kiutazás Finnországba.

Zsebpénz az első fizetésig.

Díjak

Az irodánk szolgáltatása ingyenes!

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: megegyezés szerint
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: 4000 Euró bruttó/hó
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból