Dolgozz mint csomagoló a Plukon részére Hollandiában /baromfihús csomagolás/, nyelvtudás nélkül. Munkábajárás INGYENESEN biztosítva.

Ügyfelünk, a Plukon folyamatosan kínál munkalehetőségeket. Ha úgy dönt, hogy a Plukonnál dolgozik, akkor egy innovatív, pragmatikus vállalatnál fog dolgozni. Lehetőseget kínálunk a fejlődésre és növekedésre.

Hollandiába keresünk ügyes dolgozókat baromfi húsok csomagolására/feldolgozására. Nőket, férfiakat, párokat is el tudunk helyezni.

Helyszín:

  • Ommel
  • Dedemsvaart
  • Goor

Munkakör:

  • baromfi, csirkehús csomagolása/feldolgozása
  • annak biztosítása, hogy a termékek megfeleljenek a minőségi előírásoknak
  • mérlegelés és előkészítés a kiszállításra
  • a munkahelyi tisztaság fenntartása
  • egyszerű filézés
  • nem géppel vágott hús csontozása és darabolása

Munkaidő:

  • 1 vagy 2 műszak 5:00-16:00, 16:00-01:00
  • hétfőtől péntekig

Nyelvtudás

-nyelvtudás nélkül (négy fős csoportból elég ha 1 bészél angolul)

Követelmények

– 4 fős csoportól egy főnek kell angolul beszélnie
– rugalmasság, szorgalom
– fizikai erőnlét
– hajlandóság húsüzemi munkát végezni

Bér

  • 10,78- 15,70€ bruttó/óra (a bér a helyszíntől és a munka jellegétől függ) + 8,33% holiday money
  • heti bér

Szállás

  • munka szállással, amely a munkaadó által van biztosítva és a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • 2-ágyas szobák családi házakban, a konyha, nappali fürdőszoba közös
  • 120€-140€/hét
  • munkábajárás céges busszal, autóval ingyenesen

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

Az érvényben lévő holland jogszabályok alapján 29,22€.

Előnyök

– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva ingyenesen
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 150 € 79€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Január
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: bruttó 10,78-15,70€/óra + 8,33% holiday money
    Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból