Dolgozz mint raktáros az GXO Logistics cég részére Hollandiában. Órabér: 14,03-15,23€.

Az GXO Logistics egy nagy szállítási vállalat, amely kíváló bérezést kínál. Keress pénzt a szünetekben is, 6.75 órát dolgozol de a fizetést 8 óra után kapod meg.

Az árukat hangrendszer alapján fogod összekészíteni, megjelölni és előkészíteni a szállításra. A vállalat arra specializálódott, hogy 0,5-15 kg-os dobozokba csomagolt fagyasztott termékeket szállítson az ügyfeleknek pld. fagylalt, desszertek, pizzák, halrudak stb.

Hideg környezetben fogsz dolgozni, de a munkáltató biztosítja a megfelő védőruhát és lábbelit.

További információ a cégről és a munkáról:

Helyszín:  Hoogeveen, Hollandia

Munkakör:

  • az áru előkészítése
  • az áru öszekészítése hangrendszer alapján
  • a megrendelések címkézése és előkészítése a szállításra

Munkaidő:

-három műszak, 7: 00-15: 00, 15: 00-23: 00, 23: 00-07: 00 (hétfő – péntek)

-szombat, 7:00-13:00, 13:00-21:00

Nyelvtudás

angol nyelvtudás B1-es szinten

Követelmények

– angol nyelvtudás B1 szint
– rugalmasság, megbízhatóság, fizikai erőnlét
– min. 168 cm
– hajlandóság hideg környezetben dolgozni -22 Fok, a termoruha és termocipő biztosítva van

Bér

-14,03 – 15,23 EUR/óra. Amennyiben teljesíti az óránkénti tervet az órabér 15,23 €/bruttó.

Heti nettó bér 409 € (40 óra ledolgozásánál, a szállás, járulékok, biztosítás levonása után)

A 15,23 eurós órabért az állabiak szerint tudja megkapni:
• Az alap bruttó órabér 18 éves kortól 11,68 € plusz műszak pótlék 13,75 %
• 150% pótdíj szombaton és 200% pótdíj vasárnap és az ünnepnapokon.
• Pótdíj hideg környezetben végzett munkáért 0,20 €/óra.
• Extra pótdíj 0,55 €/óra.
• Pótdíj az óránkénti terv teljesítése után (pick rate) – 1,20 €/óra.
• A szüneteket is fizetik, 6,75 ledolgozott óra után 8 óra van megfizetve!

Szállás

  • szállás a munkaadó által van biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • 2 ágyas szobák apartmanokban, családi házakban
  • 109€/hét – a fizetésből kerül levonásra
  • munkába járás – autóval vagy kerékpárral

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

Az érvényben lévő holland jogszabályok alapján.

Előnyök

– szállás biztosítva a munkáltató által
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Amennyiben szeretné, hogy segítsünk Önnek és megkönnyítsük kiutazását A-Z-ig, vegye igénybe több éves tapasztalatainkat és szolgáltatásainkat. A tanácsadó részlegünk további szolgáltatásokat nyújt 99€ értékben.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: hosszú távú munka
    Bér: 14,03 - 15,23 EUR/óra
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból