DocMorris (online gyógyszertár) logisztikai dolgozókat keres raktárába, Hollandiába. Órabér 12,04€-tól + pótlékok 160%-ig.

Szeretnél egy gyorsan növekvő és ambiciózus cégben dolgozni, amely gondoskodik az alkalmazottairól? Logisztikai munkatársakat keresünk, akik Európa legnagyobb online gyógyszertárának, a DocMorrisnak szeretnének dolgozni.

A DocMorris egy modern gyógyszertár, amely gyógyszereket szállít németországi vásárlóknak. A vállalat egy nagy elosztóközponttal működik a hollandiai Heerlenben található Avantis ipari telephelyen.

Férfiakat, nőket, párokat, és a már Hollandiában tartózkodókat is eltudjuk helyezni!

A munkakörnyezetből készült videót megtekintheti az alábbi linken:

Belépesek

  • minden héten

Munkaviszony

  • holland munkaszerződés

Munkakör

  • komissiózás a Google Glass és a Pick by Light segítségével
  • csomagolás és rendelések ellenőrzése
  • a megrendelések rögzítése az SAP regisztrációs rendszerben
  • áru előkészítése kiszállításra
  • a biztonsági és higiéniai előírások betartása

Helyszín

  • Heerlen, Hollandia

Bér

  • alap bruttó órabér 12,04 ( 11,11€ bruttó/óra + 0,93€/óra szabadság pénz)
  • pótlék-hétvégi munkavégzés, túlórák 120% – 160%
  • 20:00 – 24:00 = 20 %
    24:00 – 06:00 = 40 %
    túlóra 40 óra és több = 20 %
  • éjszakai műszak: pótlék 60% ( 6,5 órás munkaidő, de megfizetve 8 óra)
  • heti fizetés

Munkaidő

  • 3 múszakos munkarend /heti 5 nap, hétfőtől péntekig/
  • műszakok: 6:00-14:30,  14:30 – 23:00, 23:00-06:00
  • 40 óra / hét
  • 1x 4 hét alatt szombati munkavégzés 6:00 – 14:30 (1 szabadnap hétköznap)

Előnyök

– holland bejelentés
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– hosszútávú holland munkaszerződés
– szállás biztosítva a munkáltató által

Feltételek

  • angol nyelvtudás – B1
  • előző raktári tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • felelősség, rugalmasság
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Szállás

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra, bérleti díj max. 115 € bruttó/hét
  • családi házakban, közös konyha, nappali, fürdőszoba
  • szállás a következő helyszíneken : Herleen, Kerkrade, Geleen
  • a munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal, kb. 10-30 km-re találhatóak a szállások a munkahelytől. Amennyiben a munka közelebb van a szálláshoz, kerékpárral van megoldva a munkába járás

Munkábajárás

  • 10 km-ig – kerékpár
  • több mint 10 km – céges autó. Sofőrök napi bónusza 2,25 Euró.

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  •  a holland jogszabályok alapján  30,27€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99 € 49€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: 12,04€ bruttó/óra + pótlékok 120 -160%
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból