Munkaajánlat férfiaknak – árufeltöltés szupermarketekben, Hollandia. Órabér 19,16€-ig+ pótlékok!

Hollandiai ügyfelünk részére árufeltöltőket keresünk szupermarketekbe, angol nyelvtudással.

Munkakör:

a polcokon lévő készletek feltöltése meghatározott szabványok szerint
élelmiszer lejárati idejének ellenőrzése
áruk átértékelése
– dobozok válogatása
áruk kicsomagolása és egyéb segédmunkák

Munkaidő:

  • 40 óra/hét, hétfő-vasárnap
  • éjszakai műszak

Helyszín:

Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Amersfoort, Texel

Követelmények

  • angol nyelvtudás – B1
  • a munkaadó a  21-35 év közötti férfi jelentkezőket részesíti előnyben
  • min. magasság 168cm
  • hajlandóság éjszaka is dolgozni
  • fizikailag fittnek kell lenni
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • jogosítvány előnyt jelent, de NEM feltétel

Bér

  • 21 év felett  =   13,11€ bruttó/óra = ( 12,10€ bruttó/óra. + 1,01 €/óra szabadság pénz)
  • + 50% pótlék vasárnáptól péntekig  22:00 -6:00  =  19,16€/óra
  • + 100% pótlék ünnepnapokon történő munkavégzésért  = 25,21€/óra
  • heti fizetés

Szállás

A munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra maximum 115 Euró bruttó/hét.

Különböző szállás típusok (szállodák, családi házak), 2 ágyas szobák. Közös konyha, nappali, fürdőszoba.

A munkába járás a munkaadó által van biztosítva céges autókkal, kb. 10-40 km-re találhatóak a szállások a munkahelytől. Amennyiben a munka közel van a szálláshoz, kerékpárral van megoldva a munkába járás.

Étkezés

Egyéni.

Biztosítás

Az egészégügyi biztosítást a munkaválalló fizeti az érvényben lévő holland jogszabályok alapján, ennek az összege 30,27€ /hét.

Előnyök

– 2 hetes fizetett tréning Amszterdamban
– szállás biztosítva a munkáltató által
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Költségek

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Teljeskörű tanácsadás és az adminisztratív költségek fedézese 99€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: 13,11€-tól bruttó/óra + pótlékok (túlórák, éjszakai munkavégzés, ünnepnapok) 35% - 100%
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból