A MORA (a legnagyobb snack-gyártó) termelői munkatársakat keres Maastrichtba, Hollandia. Órabér 11,10€+ pótlékok 200%-ig. INGYENES munkábajárás!

A Mora megbízásából termelői dolgozókat keresünk Maastrichtba!

A Mora egy családi vállalkozás, amely hentesboltként indult, és az egyik legnagyobb snack-gyártóvá nőtte ki magát! A Mora kiváló minőségű és ízletes csemegéket gyárt, mint például a híres Mmm-Mora csirke termékeket, tavaszi tekercseket, krokettet és húsgombócokat.

  Ha új állást keres a termelés területén, akkor a maastrichti MORA ideális hely a munkakezdéshez.

A munkáhelyről szóló videót itt lehet megtekinteni:

Belépesek

  • minden héten

Munkaviszony

  • hosszú távú munka holland munkaszerződésre

Munkakör

Kollégáival együtt Ön felel majd az ízletes falatok elkészítéséért.  Alkalmazottként átlátja a gyártósort, és felelős a rágcsálnivalók megfelelő módon történő előállításáért. Feladatai főként a következőkből állnak:

  • a termékek minőségének biztosítása
  • az áru kicsomagolása és a harapnivalók elkészítése
  • a gyártósor beállítása, üzemeltetése
  • annak biztosítása, hogy a gépek és a munkakörnyezet tiszták legyenek és megfelelően működjenek
  • a gyártási adatok és az esetleges eltérések jelentése
  • hibaelhárítás és kisebb karbantartás

Helyszín

  • Maastricht, Hollandia

Bér

  • alap órabér 11,10€ bruttó/óra
  • béremelés 6 hónap után12,46 € bruttó/óra,   12 hónap után 13,54 € bruttó/óra
  • pótlékok /műszak és hétvége/ 133% – 200% az alábbiak szerint
  • 18:00 – 00:00 = 33 %,    00:00 – 06:00 = 35 % ,  szombati munkavégzés 135%vasárnapi munkavégzés 200%
  • heti fizetés

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend,  6:00-14:00,  14:00-22:00, 22:00-06:00
  • 1. nap mindig éjszakai műszak
  • 1. héten a műszakokat a Mora cég tervezi. A második héttől a következő műszakokban kell dolgozni:
  • (2 nap reggeli műszak,  2 nap délutáni műszak, 2 nap éjszakai műszak és  4 szabadnap) .
  • 32 – 40 óra / hét

Előnyök

  • stabil, hosszú távú munka
  • munkábajárás INGYENESEN
  • sofőrök napi bónusz 3€
  • munka nőknek, férfiaknak, pároknak
  • alacsony belépési költségek
  • holland munkaszerződés
  • szállás a munkaadó által biztosítva
  • a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Feltételek

  • angol nyelvtudás – A2/B1
  • előző raktári tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!
  • felelősség, rugalmasság
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Szállás

  • a munkaadó által biztosítva, a munkavállaló béréből kerül levonásra, bérleti díj max. 108 € nettó/hét
  • családi házakban, közös konyha, nappali, fürdőszoba
  • szállás: Geleen, Sittard, Elsloo, Heerlen, Kerkrade és Maastricht

Munkábajárás

  • 10 km-ig – kerékpár,  letét 150€ ( 3 x 50€/hét)
  • több mint 10 km – céges autó. Céges autóval INGYENES szállítás a munkahelyre / haza. Sofőrök napi bónusza 3 Euró.

Étkezés

  • egyéni

Biztosítás

  •  a holland jogszabályok alapján  29,00€/hét

KÖLTSÉGEK

Zsebpénz az első fizetésig

Kiutazás Hollandiába. Amennyiben nincs lehetősége kiutazni saját autóval, fel tudunk Önnek ajánlani megbízható személyszállítókat, akiken keresztül megszervezzük kiutazását. Az utazás díja 120-140 Euró, a sofőrnek kell megfizetni.

Az irodánk díja 39€, a szerződések aláírása után kell megfizetni.

HOGYAN TUD JELENTKEZNI A MUNKAJÁNLATRA?

  • küldje el önéletrajzát a  hu@universalconsulting.sk email címre
  • az emailben tüntesse fel aktuális telefonszámát, hogy feltudjuk Önnel venni a kapcsolatot
  • felhívjuk, hogy megbeszéljük a munkával kapcsolatos részleteket
  • amennyiben kérdése lenne, hívjon minket a 00421 905 685 202 telefonszámon

Növelheti esélyeit az állásajánlatokról és hírekről való értesülésre, ha követ minket a Facebook oldalunkon https://www.facebook.com/universalconsulting.hu/ (lájkolja), és bekapcsolja az értesítéseket híreinkről.

iroda Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01
iroda Dunaszerdahely: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 905685202

Érdekelné ez a munkaajánlat? Vegye fel velünk a kapcsolatot.

    Egyetértek a személyes adatok marketing célú feldolgozásával
    Még több info

    További információk
    Megfelelő: Férfiak és nők
    A belépés időpontja: Folyamatosan
    Munkaviszony időtartama: Hosszú távú munka
    Bér: 11,10 €/óra + pótlékok 133-200%
    Nyelvtudás: Angol nyelvtudás
    Jogosítvány: nem szukseges
    Kapcsolattartó személy

    Állásajánlatok ugyanabból az iparágból:

    No results found.

    Állásajánlatok ugyanabból az országból